web site traffic statistics Parat Ripost “Yılın Eskrimcisi” Ödülü – Parat Ripost Dergi

Parat Ripost “Yılın Eskrimcisi” Ödülü

Parat Ripost olarak okuyucularımızdan gelen talep doğrultusunda başladığımız “Yılın Eskrimcisi” uygulamasına devam ediyoruz.

İlk defa 2014 senesi için sahibini bulan ve her sene 1 eskrimciye verilecek olan “Yılın Eskrimcisi” ödülünü kimin alacağı okuyucularımızın oyları ile belirleniyor.

“Yılın Eskrimcisi” ödülüne aday olacak sporcular okuyucularımızın önerileri doğrultusunda Parat Ripost tarafından seçilmektedir. Okuyucularımız 01 Ocak – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında aşağıdaki formu doldurarak önerilerini iletebilirler. “Yılın Eskrimcisi”nin ise gelecek senenin Ocak ayı boyunca yine bu sayfada ve sitemizin farklı bölümlerinde yer alacak anket kullanılarak yine okuyucularımızın oyları ile belirlenmesi planlanmaktadır.

Öte yandan; Parat Ripost, uluslararası düzeyde Türk eskrim tarihine damga vuracak bir başarı elde edecek eskrimcimizi anket düzenlemeksizin “Yılın Eskrimcisi” olarak seçme hakkını saklı tutmaktadır.

Başarılı eskrimcilerimizin motivasyonunu arttırıp onları onurlandıracağını düşündüğümüz bu ödülün sahibini bulması için gerek ankette yer alacak sporcuların belirlenmesinde gerekse ankette yer alanlardan en iyisinin seçilmesinde siz değerli okurlarımızın katılımlarını bekliyoruz.

 

Yılın Eskrimcisi Ödülünü Kazananlar

yilin-eskrimcisi-kazanan-batuhan-menkuer

yilin-eskrimcisi-kazanan-irem-karamete

 

2016 Yılın Eskrimcisi Ödülü İçin Öneri Formu

[iphorm id=”2″ name=”Yılın Eskrimcisi Öneri Formu”]